Kontakt

WORLD HOUSE s.r.o.
Fakturační adresa:
Květnového vítězství 886/19
149 00 Praha - Chodov

Korespondenční adresa:
Horní náměstí 274
396 01 - Humpolec

mobil: 777 135 777

IČO: 271 29 799
DIČ: CZ271 29 799
zapsáno u OR Městského
soudu Praha
odd. C, vl. 98502

kancelar2

 

 

 Aktuální fotky z výstavby

 

 

Praha 10 – Královice

                                              U Starého mlýna

 

 

 Úvodem

Po sérii úspěšných projektů ve vedlejší lokalitě v Hájku u Uhříněvsi v Praze 10 jsme pro Vás připravili nový projekt v sousedních Královicích.

Úsilí na vytvoření tohoto projektu bylo a ještě bude vynaloženo tolik, co na všechny předchozí projekty dohromady, proto věříme, že kvalita bydlení i estetická kvalita budou odpovídat podobnému měřítku.

Za tým zaměstnanců společnosti WORLD HOUSE s.r.o.

Ing. Miloš Kovář

 

O projektu, o lokalitě

kralovice21

Vzhledem k panensky nedotknuté části Prahy, kde dodnes nebyl zavedený zemní plyn a kde je velké pivo za 15kč, bylo zapotřebí z hlediska architektury našlapovat velmi zlehka. Částečně jsme se opřeli o typ venkovských domů z našeho jiného projektu v Klecanech, které jsme trochu přepracovali a částečně jsme vytvořili nový typ nízkého bungalovu. V dnešní době je více než kdy jindy třeba dávat důraz na úsporu energie, a proto jsou domy navrženy jako nízkoenergetické, po drobných úpravách by se dalo hovořit i o pasivních domech.

V rámci realizace našeho projektu v této lokalitě budeme budovat novou ČOV z důvodu nízké kapacity stávající ČOV. Chybějící kapacita ČOV je důvodem, že v této  lokalitě není povolena žádná další výstavba. Jedná se o nejkrásnější a nejžádanější lokalitu pro bydlení v této části Prahy.   

Tato městská část, která mimochodem byla v roce 1991 vyhlášena „Chráněnou urbanistickou zónou“, má mnohá malebná zákoutí, vybízející k pěším procházkám i výletům na kole. A to jak po přilehlých cyklistických stezkách, tak po cestách a silničkách, např. k nedalekým rybníkům (Vodice, Nadýmač, Podleský rybník, Markéta).

V obci také najdete fotbalové hřiště, ke kterému přiléhají tenisové kurty. Pro milovníky piva je tu správná vesnická hospůdka, kde vždy zjistíte, co důležitého se zrovna děje.      Za procházku a prohlédnutí stojí i např. kostel sv. Markéty, královická tvrz, Kolodějský zámek, Kolodějská obora, Dvůr Netluky, Uhříněveská obora a jiné.. Vždy je kam se podívat, projít, posedět. 

 

kralovice24kralovice27

Veškerá občanská vybavenost je v přilehlé Uhříněvsi. Tam najdete dvě mateřské školy, dvě kvalitní základní školy, Lékařský dům, služebnu policie, školní jídelnu, jídelnu pro dospělé, Uhříněveský kostel, faru, Divadlo U 22, Uhříněveské muzeum, knihovnu, různé obchody, restaurace a jiné.. Je tu plno vyžití pro děti: dětské programy, různá hřiště, dílny, akce, zájmové kroužky (sportovní, hudební, výtvarné, turistické), pro dospělé: (tenisové kurty, fotbalové hřiště, cvičení pro muže i ženy v sokolovně, divadelní představení, posezení v jakékoli restauraci, pizzerii, nebo v malebné venkovní restauraci U Splavu, kde si můžete dát právě chyceného pstruha, nebo pohrát na kytaru s partou. Pro seniory, kterým jsou věnovány programy v divadle, ale i přímo v pečovatelském domě, nebo v Občanském sdružení Dolly a u pečovatelského domu, přímo u obory je venkovní posilovna pro seniory. Prostě každý zde najde to pravé pro sebe a bydlení zde nemusí být pouze „přespávání“, ale plnohodnotné žití.

kralovice29                                                      

 

Typy domů 

V projektu nabízíme 3 typy vysoce úsporných rodinných domů a dvojdomů. Domy jsou rozmístěny nepravidelně, a dávají tak jedinečnost v bydlení každému klientovi zvlášť.

 

situace

1. typ – „Family“   

pudorys1

Dispozice:

5+kk

Výměra:

159,94 m2

Balkon/Terasa

ANO/ANO

Garáž:

ANO

Možnost koupě HS

ANO

2. park stání na pozemku

ANO

 

 

Příplatková výbava:

 

Možnost podsklepení

ANO

Možnost krbu

ANO

HS – Fáze hrubé stavby s fasádou, oknama, střechou,

         podbitím, vstupními dveřmi a gar. vraty

 

Standardy RD Královice Family HS

Standardy RD Královice Family

Cena  -  HS - 3.350.000,-    na Klíč - 4.500.000,-  

pudorys2

kralovice30

2. typ – „Single“

Dispozice:

3+kk

Výměra:

97,83 m2

Balkon/Terasa

NE/ANO

Garáž:

ANO

Možnost koupě HS

ANO

2. park stání na pozemku

ANO

 

 

Příplatková výbava:

 

Možnost podsklepení

ANO

Možnost krbu

ANO

pudorys3

HS – Fáze hrubé stavby s fasádou, oknama, střechou, podbitím, vstupními dveřmi a gar vraty

Standardy RD Královice Single HS

Standardy RD Královice Single

Cena HS - 2.450.000,-    na Klíč  2.990.000,-

kralovice31

 

3. typ - "Bungalov Ypsilon"

ypsilon1

ypsilon2

ypsilon3

 

4. typ - "Bungalov plus"

bungalov1 

bungalov2

 

B-Plus-1-100

bungalov plus projekt2

 

5. typ - "Bungalov Max"

max zahrada-vizu 

max ulice-vizu

 

bungalov-max

 

 

 

Rozmístění jednotlivých typů domů lze přizpůsobit požadavkům jednotlivých klientů (změny nutno řešit změnou stavby před dokončením)

 

Číslování domů

situace

Ceník - prodej rodinných domů Královice

 

01

02

03

05

04

06

07

08

09

10