Kontakt

WORLD HOUSE s.r.o.
Fakturační adresa:
Květnového vítězství 886/19
149 00 Praha - Chodov

Korespondenční adresa:
Horní náměstí 274
396 01 - Humpolec

mobil: 777 135 777

IČO: 271 29 799
DIČ: CZ271 29 799
zapsáno u OR Městského
soudu Praha
odd. C, vl. 98502

kancelar2

 

 

Praha 10 – Hájek

                                      „U Kolodějské obory“

 

                  Vzorový dům otevřen

 

Úvodem

 

Velký ohlas a velké úspěchy  projektů v lokalitě v Hájku u Uhříněvsi v Praze 10 nás přesvědčily, že lokalita, ve které připravujeme a stavíme bydlení pro Vás, naše klienty, je mimořádně vyhledávaná pro svoji pozici. haj1Totiž místo, v Praze 10, kde se snoubí příroda se spoustou cyklostezek a tratí pro brusle s rychlým přístupem do jakékoliv části Prahy se již těžko hledá. Proto, když naši společnost oslovila konkurenční developerská společnost, jsme ihned reagovali na prodej tohoto projektu a z původních návrhů domů, které nám nepřišly efektivně využitelné, jsme vytvořili domy, které svým vzhledem,  koncepcí i energetickou nenáročností nemají konkurenta, a to nejen v této části Prahy. Dokonalého uznání  se pak projekt dočkal vlastní realizací, která se projevila nebývalým zájmem o bydlení právě v tomto projektu. Posuďte sami…

 

haj4haj5

Za tým zaměstnanců společnosti WORLD HOUSE s.r.o.

Ing. Miloš Kovář

O projektu, o lokalitě

Projekt rodinných domů „U Kolodějské obory“ svojí koncepcí vychází z nedalekého projektu „Nad Kolodějskou oborou“, velice úspěšného projektu domů městského typu, prodaného ještě „na papíře“. Domy jsou navrženy jako dvoupatrové s nízkou valbovou střechou, kde obě podlaží mají plnohodnotnou světlou výšku (domy jsou bez podkroví), s použitím jak moderních prvků, tak prvků západoevropské architektury, která je v bydlení stále více oblíbena.  Nemalý důraz bylo třeba dávat na na úsporu energie, a proto jsou domy navrženy jako nízkoenergetické.

haj6

 

V blízkosti výstavby se nachází zámek Koloděje s oborou, spousta cyklostezek, pěšin na procházky i tratí na inline brusle, několik stájí s jezdeckými koňmi, úžasná příroda se všemi možnými prvky, co se nikde jinde nenajdou, jako např. rybník Markéta, Podleský rybník, přírodní rezervace říčky Rokytka. V blízkosti také najdete  fotbalové hřiště, ke kterému přiléhají tenisové kurty. Za procházku a prohlédnutí stojí i např. kostel sv. Markéty, královická tvrz, Uhříněveská obora,  Dvůr Netluky  a jiné.. Vždy je kam se podívat, projít, posedět. Ačkoliv se jedná o klidovou zónu, stále se pohybujeme v městské části Praha 10, a to dělá tuto lokalitu pro bydlení nejžádanější v Praze.

Veškerá občanská vybavenost je v přilehlé Uhříněvsi. Tam najdete dvě mateřské školy, dvě kvalitní základní školy, Lékařský dům, Policejní dům, školní jídelnu, jídelnu pro dospělé, Uhříněveský kostel, faru, Divadlo U 22, Uhříněveské muzeum, knihovnu, různé obchody, restaurace a jiné... haj7Je tu plno vyžití jak pro děti a to od dětských programů, různá hřiště, dílny, akce, po zájmové kroužky (sportovní, hudební, výtvarné, turistické), přes vyžití pro dospělé (tenisové kurty, fotbalové hřiště, cvičení pro muže i ženy v sokolovně, divadelní představení, posezení v jakékoli restauraci, pizzerii, nebo v malebné venkovní restauraci U Splavu, kde si můžete dát právě chyceného pstruha, nebo pohrát na kytaru s partou. Až po program pro seniory, kterým jsou věnovány programy v divadle, ale i přímo v pečovatelském domě, nebo v Občanském sdružení Dolly a u pečovatelského domu, přímo u obory je venkovní posilovna pro seniory. Prostě každý zde najde to pravé pro sebe a bydlení zde nemusí být pouze „přespávání“, ale plnohodnotné žití. 

  

Prodej rodinných domů Hájek

 

Typy domů

Jedná se o 3 typy vysoce úsporných rodinných domů. Domy jsou po projektu rozmístěny nepravidelně, a dávají tak jedinečnost v bydlení každému klientovi zvlášť.

haj8

 

 Rodinný dům Hájek

1.typ  A                                  

 

Dispozice:

5+kk

Výměra:

159,94 m2

Balkon/Terasa

ANO/ANO

Garáž:

ANO

Možnost koupě HS

ANO

2. park stání na pozemku

ANO

 

 

Příplatková výbava:

 

Možnost krbu

ANO

 

pudA

Půdorys 1.NP v pdf

Půdorys 2.NP v pdf

 

HS – Fáze hrubé stavby s fasádou, oknama, střechou, podbitím, vstupními dveřmi a gar. vraty

haj23haj24

haj25haj26

haj27haj28

haj29

 Rodinný dům Hájek

1.typ  C

 

Dispozice:

5+kk

Výměra:

159,94 m2

Balkon/Terasa

ANO/ANO

Garáž:

ANO

Možnost koupě HS

ANO

2. park stání na pozemku

ANO

 

 

Příplatková výbava:

 

Možnost krbu

ANO

pudC

HS – Fáze hrubé stavby s fasádou, oknama, střechou, podbitím, vstupními dveřmi a gar vraty

haj11haj12

haj13haj14

 Rodinný dům Hájek

1.typ  F

Dispozice:

5+kk

Výměra:

159,94 m2

Balkon/Terasa

ANO/ANO

Garáž:

ANO

Možnost koupě HS

ANO

2. park stání na pozemku

ANO

 

 

Příplatková výbava:

 

Možnost krbu

ANO

pudF

 

HS – Fáze hrubé stavby s fasádou, oknama, střechou, podbitím, vstupními dveřmi a gar vraty

 haj21haj22

                                                 Číslování jednotlivých domků

haj31