Kontakt

WORLD HOUSE s.r.o.
Fakturační adresa:
Květnového vítězství 886/19
149 00 Praha - Chodov

Korespondenční adresa:
Horní náměstí 274
396 01 - Humpolec

mobil: 777 135 777

IČO: 271 29 799
DIČ: CZ271 29 799
zapsáno u OR Městského
soudu Praha
odd. C, vl. 98502

kancelar2

O nás

 

Společnost WORLD HOUSE s.r.o. vznikla v roce 2004 jako sesterská firma stavební společnosti ANIMO Praha s.r.o., která do doby založení této společnosti prováděla kompletní servis pro developery a v nedůstojných podmínkách odváděla výbornou práci. Úkolem společnosti WORLD HOUSE s.r.o. je nákup a prodej nemovitostí (developerská a realitní činnost).

onas1První projekt společnost realizovala v roce 2004 až 2006, kdy koupila objekt bývalého kravína v dosud neznámé pražské části Prahy 10 – Hájek u Uhříněvsi. Po demolici této zemědělské stavby zde vznikl projekt pod názvem Bydlení v zeleni (dnes ulice U Markéty). Po velkém úspěchu tohoto projektu společnost WORLD HOUSE s.r.o. zahájila v roce 2008 výstavbu hned dvou dalších projektů současně. První projekt byl soubor domů u obce Klecany (Větrušice – ulice Skalní) a druhým projektem bylo Bydlení nad Oborou opět v Praze 10 Hájku, kde si společnost WORLD HOUSE s.r.o. zároveň zřídila své sídlo a kancelářské prostory. Veliký úspěch prodeje Bydlení nad Oborou v Hájku nás přesvědčil o velkém zájmu a poptávce právě po této lokalitě. Proto když v roce 2009 přišla jedna velká významná developerská společnost s nabídkou prodeje svého projektu opět na Praze 10 Hájku, věděli jsme, že o tento projekt bude zájem. A s finanční pomocí „spřátelených firem“ jsme projekt odkoupili. Projekt dostal název Bydlení u Kolodějské obory a byl to už náš třetí projekt v této lokalitě. Naše prognózy se naplnily a zájem o projekt byl opravdu veliký.

Od roku 2009 do roku 2013 jsme připravovali doposud poslední projekt v lokalitě Prahy 10, tentokrát v městské části Královicích nedaleko od Hájku. Jedná se o lokalitu developery nedotčenou. Byla zde spousta problémů se sítěmi, bylo potřeba vytvořit vlastní ČOV, do Královic zavést plyn, ale i tak je projekt od ledna 2013 v prodeji a už byly zarezervovány první domy.

onas2

Kromě prodeje vlastních projektů se společnost WORLD HOUSE s.r.o. zabývá prodejem ostatních nemovitostí, jako jsou byty klientů na protiúčet a podobně. Do budoucna naše společnost žádné plány nemá, ale chtěla by zůstat na trhu jako významný developer a těšit se ze zájmu klientů o projekty, které vytvořila, a z kladného ohlasu z bydlení v nich.

 

 

Za tým zaměstnanců společnosti WORLD HOUSE s.r.o.

 

Ing. Miloš Kovář

Jednatel společnosti