Kontakt

WORLD HOUSE s.r.o.
Fakturační adresa:
Květnového vítězství 886/19
149 00 Praha - Chodov

Korespondenční adresa:
Horní náměstí 274
396 01 - Humpolec

mobil: 777 135 777

IČO: 271 29 799
DIČ: CZ271 29 799
zapsáno u OR Městského
soudu Praha
odd. C, vl. 98502

kancelar2

Bydlení v zeleni

a1 a2

Dovolte, abychom Vám nabídli rodinné domy z našeho projektového ateliéru. Výstavba domů probíhá ve dvou etapách. 1. etapa byla vyprodána a volné jsou jen některé domy z 2. etapy. Do těchto domů (6 domů) se bude možno nastěhovat na podzim 2006 resp. na jaře 2007.

z1

Domy jsou umístěny v Praze 10 na okraji obce Hájek v ulici Pod Markétou. Řada domků je vystavěna směrem od komunikace k vodní nádrži Markéta obklopené zelení, která skýtá v horkém létě příjemné osvěžení. Domy s excentrickou sedlovou střechou jsou přízemní s podkrovní vestavbou, nepodsklepené s celkovou zastavěnou plochou 96,66 m².

z2

V prvním nadzemním podlaží (přízemí) zaujímá většinu plochy obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem (40,9 m²). Obývací pokoj je balkónovými dveřmi spojený s venkovní terasou (15,8 m²), kterou oceníte po dlouhém pracovním dnu jako příjemné relaxační místo. V přízemí je dále koupelna (4,85 m²) se sprchovým koutem a prostorem pro pračku a samostatné WC (1,4 m²).

z3

Pod schodištěm vedoucím do druhého podlaží (podkroví) je menší komora (2,6 m²) s úložným prostorem. Součástí přízemí je i garáž (18,9 m²) propojená s domem dveřmi přes zádveří (7,8 m²).

z4

V druhém nadzemním podlaží jsou celkem tři pokoje (18,9 m², 17,8 m², 15,3 m²). Směrem do ulice je umístěna velká koupelna s francouzským oknem s matnými skly, které skýtají dostatek světla a zároveň chrání obyvatele před zraky kolemjdoucích. V koupelně je velká vana, ze které budete mít výhled skrz střešní okno přímo na oblohu. Stejně tak se budete moci kochat azurovou oblohou nebo hvězdným nebem ze sousední toalety (2,3 m²). Z pokoje nad garáží je vchod na balkón (3,4 m²). Součástí podkroví je ještě chodba (7,2 m²).

z5

z6

O Hájku

Osada Hájek leží v Praze 10 (mapa), přesto zde můžete najít klidné prostředí plné zeleně nepoznamenané ruchem velkoměsta. V Hájku žije 320 obyvatel. Obec je spravována městským úřadem v Uhříněvsi, kde Vám vždy podají pomocnou ruku (www.praha22.cz). Přímo v osadě naleznete restauraci, squashcentrum přímo na návsi u autobusové zastávky ( www.volny.cz/squash-hajek ), krásný kostel Markéta (směrem na obec Královice) a hlavně spoustu zeleně. Na nákupy můžete vyrazit do nedalekých nákupních center v Průhonicích, Štěrboholích nebo Černém mostě.

z7

O Uhříněvsi

Za sportem a za kulturou se můžete vypravit do nedaleké Uhříněvsi (www.uhrineves.cz) – najdete zde sportoviště, kde si můžete zahrát fotbal, squash, volejbal, tenis, a také zámek a židovský hřbitov. V Uhříněvsi jsou dvě základní školy, z nichž jedna má venkovní tenisové kurty a moderní tělocvičnu. Děti se chodí stravovat do nově postavené jídelny. Pro seniory je k dispozici pečovatelský dům.

Dopravní obslužnost

Z centra Prahy se do Hájku dostanete během několika minut. Strategická poloha Hájku umožňuje spojení s důležitými místy v Praze během chvilky. Na Černý most nebo na Spořilov se dostanete během 10 minut, do centra Vám to bude trvat minut 15.

Pokud využijete služeb MHD, stačí dojet na konečnou stanici metra linky C Háje a odtud autobusy č.232 a 267 do Uhříněvsi, nebo na konečnou stanici metra linky A Depo Hostivař a odtud autobusem č.266 přímo do Hájku (http://www.dp-praha.cz/jrportal/LineList.aspx?t=3&mi=5&n=-1&lc=266&d=2006-09-02), kde má tato linka konečnou zastávku. Cesta Vám bude trvat v závislosti na denní době okolo 30 minut.

K cestě je možno využít i vlakové spojení z centra Prahy do Uhříněvsi.